Dijiyon Anlaşmalı Yönetim Şirketleri Tam Size Göre | Dijiyon
Dijiyon Anlaşmalı

Profesyonel Yönetim Şirketleri

Tam Size Göre!

Sizde Apartman veya Sitenizde Profesyonel Yönetim Şirketler ile Dijiyon Farkıyla Çalışabilirsiniz.

anlasmali sirket

Anlaşmalı Profesyonel Yönetim Şirketlerimizle Çalışın,

Dijiyon Farkını Yaşayın!

Tüm Verileriniz Dijiyon’de Güvende Olur!

Anlaşmalı profesyonel yönetim şirketleri Dijiyon sistemini kullanır ve yönetim şirketi ile çalışmayı bıraksanız dahi tüm verileriniz bizde güvendedir. Kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Site Sakinleri ile Yönetim Arasında
Yüksek İletişim İmkânı Sağlar!

Apartman ve site sakinleri Dijiyon mobil ve internet şubesi üzerinden online olarak yönetim ile haberleşebilir. Sorunlarını, şikayetlerini, arıza taleplerini online ulaştırabilir. Dilerseniz bu talepleri yönetim şirketi belirleyeceğiniz sürede cevaplamaması durumunda sizi haberdar edebilir.

Site Sakinleri Mobil ya da Web Şubesi ile Aidatlarını Kredi kartı Ödeme İmkanı Sağlar!

Apartman ve site sakinleri Dijiyon mobil ve internet şubesi üzerinden online borç bilgisini görebilir. Her ay belirli günlerde SMS ile borç bilgisi durumunu alabilir ve dilerse kredi kartı ile taksitli olarak ödeyebilir.

Dijiyon Şeffaf Online Yönetim Sağlar!

Anlaşmalı profesyonel yönetim şirketleri Dijiyon sistemi kullanması sebebiyle şeffaf ve online verilerin işlemesine yiter. Bu sayede her zaman verileriniz güncel halde kalır. Devir esnasında düzenli veri almanızı sağlar.

Site Sakinleri Kendi Hesap Hareketlerini Online Takip Edebilir!

Anlaşmalı yönetim şirketi ile çalışsanız dahi Dijiyon ile site sakinlerin kendi bilgi, hesap hareketleri ve güncel borç bilgilerini takip edebilir. Bu sayede verilerin devamlı online kalmasını sağlar. Borç bilgisi Dijiyon ile ayda bir kez cep telefonunuza SMS olarak gelir.

Site Sakinleri Olarak Sitenizin Finansal Durumunu Online Takip Edin!

Site sakinleri olarak sitenizin finansal durumunu web ve mobil uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.

Anlaşmalı Profesyonel Yönetim Şirketlerimizden Alabileceğiniz Hizmetler

Dijiyon Apartman ve Site Yönetim Yazılımı

Anlaşmalı yönetim şirketleri ile de Dijiyon sistemine sahip olabilirsiniz. Avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Asansör Bakım ve Onarım Hizmeti

Yetenekli bakım uzmanları ile asansör bakım hizmetini sağlıklı alabilirsiniz.

Güvenlik Hizmeti

Apartman veya siteniz ile alakalı güvenlik personeli tedariği ve hizmetini alabilirsiniz.

Bahçe Bakımı ve Peyzaj Hizmeti

Apartman veya sitenize ait bahçe peyzaj alanları için personel tedariği, bakım, ilaçlama, budama gibi hizmetleri alabilirsiniz.

Kapıcı Hizmeti

Apartman veya binanıza kapıcı tedariği ve hizmetini alabilirsiniz.

Çöplerin Toplanma Hizmeti

Apartman veya sitenize ait çöplerin düzenli toplanması, çöp kovalarının bakım, dezenfekte edilmesi ve onarım hizmetlerini alabilirsiniz.

Site Personeli Hizmeti

Apartman veya sitenizde tam zamanlı çalışacak büro personeli ve yönetici hizmeti alabilirsiniz.

İcra ve Avukatlık Hizmeti

Apartman veya sitenizde belirli bir sürede aidatlarını ödemeyen malik ve sakinlerin icra gönderilmesi, takibini ve bu hususta avukatlık hizmetini alabilirsiniz.

Aidat Bilgilendirme ve Toplantısı

Apartman ve Site sakinlerine borç bilgilendirmesi ve aidatların toplanması hizmetini alabilirsiniz.

Temizlk Hizmeti

Apartman ve sitenizin ortak yaşam alanlarının temizliğini için personel tedariği ve hizmetini alabilirsiniz.

Bakım ve Onarım Hizmeti

Apartman ve sitenizin ortak alan, havuz, demirbaş gibi konularda bakım ve onarım hizmetini alabilirsiniz.

Geniş Raporlama Hizmeti

Apartman ve sitenize ait yapılan hizmetler, faaliyetler, gelirler, giderler, eski ve güncel sakinler ve maliklere ait raporlama.

Havuz Bakım Hizmeti

Apartman veya sitenize ait havuz için bakım, temizlik, ilaçlama gibi hizmetleri alabilirsiniz.

Zayıf Akım ve Teknik Servis Hizmeti

Apartman veya sitenize ait ortak alan zayıf akım, anten, elektrik gibi zayıf akım servisleri için hizmet alabilirsiniz.

Kalorifer Yakma ve Kazan Dairesi Hizmeti

Apartman veya sitenize ait kalorifer yakma işlemleri için personel tedariği ve hizmeti alabilirsiniz.

…. İhtiyaç duyacağınız birçok hizmeti anlaşmalı yönetim şirketlerimizden alabilir ve hizmet kalitesini puanlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

1. Profesyonel Yönetim Şirketi Nedir?
Apartman, bina ve siteniz adına sizin yerinize yönetim faaliyetlerini yapan firmadır.

2. Neden Profesyonel Şirkete İhtiyaç Duyuluyor?
Apartman bina ve sitelerde, site sakininden yönetim sorumluluğunu alacak yönetici bulmak, yönetim kurulu belirlemek her zaman bulunamamaktadır. Daha çok rica üzerine bazı kişiler ön plana çıkarılmakta ve yürütülmektedir. Bu faaliyetleri yürüten, seçilen yönetici ise tam zamanlı olarak bu faaliyeti yürütmediğinden yönetim hizmetlerini yapmak, hukuki sorumluluğunu taşımak, site sakinleri ile ihtiyaç duyduklarında ve çıkacak sorunları çözmede çoğu yönetimde verimsiz olmaktadır. Bu sebeple bu sorumlulukları alan, bu faaliyetleri meslek edinmiş profesyonel yönetim şirketleri bulunmaktadır. Bu sebeple daha kaliteli, sorunsuz, düzenli ve hesap verilebilir bir yönetim anlayışı gelmiştir.

3. Nasıl Teklif Alabilirim?
Aşağıdaki formu doldurarak, ihtiyaçlarınız çerçevesinde en kısa sürede iletişime geçmemizi ve anlaşmalı yönetim şirketlerimizin size en uygun indirimli çalışma tekliflerini iletmemizi sağlayabilirsiniz.

4. Profesyonel Yönetim Şirketleri ile de Dijiyon kullanılıyor mu?
Anlaşmalı yönetim şirketlerimiz Dijiyon apartman ve site yönetim yazılımını kullanmak zorundadır. Apartman ve site yönetimi olarak tüm verileriniz Dijiyon’de güvenli saklanmaktadır. Ayrı lokasyonlarda yedeklenmektedir. Profesyonel yönetim şirketi ile çalışmayı bıraksanız dahi Dijiyon ile çalışmaya devam edebilirsiniz. Verileriniz daima güvendedir.

5. Verilerim Güvende olacak mı?
Profesyonel yönetim şirketleri ile çalışsanız dahi verileriniz daima Dijiyon ile güvendedir.

6. Verilerimi daha sonra alabilir miyim?
Profesyonel yönetim şirketleri sistem olarak Dijiyon kullandığından verileniz her zaman düzenli, sağlıklı ve online olarak Dijiyon’de bulunmaktadır. Çünkü Dijiyon her zaman yönetim şirketlerini online ve şeffaf yönetim yapmaları konusunda zorunlu bırakmaktadır. Bu sebeple verileriniz her zaman güncel olarak olarak istediğiniz alabilirsiniz. Apartman ve sitenizin dijital hafızasını oluşturabilirsiniz.

7. Profesyonel Yönetim Şirketi ile Anlaşmam Biterse Dijiyon Kullanmaya Devam Edebilir miyim?
Profesyonel yönetim şirketleri ile Dijiyon ayrı tüzel kişiliklerdir ve hizmetleri ayrıdır. Bu sebeple yönetim şirketleri ile çalışmayı sonlandırsanız dahi yeni yönetim şirketi ile yada yönetim olarak sizler Dijiyon’u son güncel verilerinizle kullanmaya devam edebilirsiniz.

8. Profesyonel Yönetim Hizmetini Dijiyon’mü Sunuyor?
Hayır. Profesyonel yönetim hizmetini Dijiyon sunmamaktadır. Dijiyon ile anlaşmalı profesyonel yönetim şirketleri bu hizmeti sunmaktadır. Dijiyon sadece sizlerin daha kaliteli hizmet sunabilmesi için profesyonel şirketleri ile sözleşme yapmakta ve hizmet kalitesi taahhüdü almaktadır. Ayrıca apartman ve site sakinleri/malikleri, yönetim şirketleri dijiyon sistemini kullanmaktadır. Bu sayede verilerinizi daima güvende, sağlıklı ve online olmasına imkan vermektedir.

9. Profesyonel Yönetim Şirketlerinde Dijiyon Farkı Nedir?
Dijiyon anlaşmalı yönetim şirketlerine iş birliği sözleşmesi çerçevesinde Dijiyon ile çalışan apartman ve site yönetimlerine kalitesi hizmet sunulması konusunda taahhüt almakta ve hizmet puanlamalarınız çerçevesinde iş birliği sözleşmelerini gözden geçirmektedir.

10. Belirli bir Daire Kısıtlaması Var mı?
Çalışmanızda herhangi bir daire kısıtlaması bulunmamaktadır. Tüm apartman, bina, iş merkezi, siteler bu hizmetleri alabilmektedir.

11. Profesyonel Yönetim ŞirketininHizmet Kalitesini Puanlayabilir miyim?
Evet, dijiyon sistemi belirli dönemlerde sizlere yönetim şirketini puanlama yapmanızı sağlamaktadır. Sizler Dijiyon mobil uygulama üzerinden yönetim şirketini puanlayabilir, şikâyetlerinizi ve varsa taleplerinizi, memnuniyetini iletebilirsiniz. Bu puanlamanız Dijiyon tarafından incelenmekte ve olumsuz dönüşleri yönetim şirketleri ile değerlendirmekte ve gerekli durumlarda Dijiyon ile çalışmaları gözden geçirilmektedir.

Formu Doldurun, Sizi Arayalım!

Formu doldurarak, ihtiyaçlarınız çerçevesinde en kısa sürede iletişime geçmemizi ve anlaşmalı yönetim şirketlerimizin size en uygun indirimli çalışma tekliflerini iletmemizi sağlayabilirsiniz.