Apartman Genel Kurul Çağrı İlanı Örneği

Apartman Genel Kurul Çağrı İlanı Örneği


Pandemi döneminin gelmesiyle birçok farklı alanda toplantılar ve resmi buluşmalar dijital ortamlara başarıyla taşınmıştır. İnsanların bir arada bulunması risk taşırken öbür yandan da evden toplantı şekli herkese ciddi kolaylık sağlamıştır. Bu sayede bebeği olan anneler de işten uzak kalmayarak toplum arasında görevine evden de devam edebilme fırsatı yakalayabilmişlerdir.

Eğer büyük şehirlerde yaşıyorsanız ve bulunduğunuz site büyükse, site toplantıları büyük bir zaman diliminizi alabilir. Son dönemlerde apartman genel kurul için yazılımlar oluşturulmaya başlanıldı. Bunlar arasında ise en çok beğenilen yazılım şirketi ise Dijiyon’ dur. Diğer yazılım firmalarından daha fazla birçok avantaj sunar ve site yönetiminde oldukça yardımcı olur.

Neden Dijiyon Tercih Edilmelidir?

Dijiyonun sunduğu ayrıcalıklar diğer yazılım firmalarında yoktur. Sisteme her yerden erişim sağlanarak apartman sakinlerini tek panelde toplayabilirsiniz. Ayrıca toplantıları ve görüşmelerinizi bu panelde oluşturabilir, müsait olmayanlar veya toplantıyı tekrar izlemek isteyenler içinse panele kaydedebilirsiniz. Sadece bilgisayar değil telefon ve tabletten de giriş sağlayabilirsiniz. Apartman genel kurul olarak bir duyuru atarak önemli gelişmeleri tüm apartman sakinleriyle paylaşabilirsiniz.

Dijiyon Özellikleri Nelerdir?

Dijiyon özelliklerinin en başında para toplama işleminin kolaylığı gelir. Kapı kapı gezerek veya aidat yatırarak uğraşmanıza gerek kalmadan direkt kredi kartıyla tüm apartman borçlarınızı halledebilirsiniz. Aynı zamanda apartman genel kurul verdiği tarihe kadar ödeme yapmayan site sakinleri için otomatik olarak gecikme zamlarını alabilir. Apartman sakinleri borçlarını sistemde kişisel olarak görebilir, kredi kartıyla ödeme gerçekleştirebilir. İsteyen apartman sakinleri ise borçları taksitlendirerek ödeyebilir.

Dijiyon mobil uygulaması sayesinde apartmanınızın güncel borçlarını, faturalarını giderlerini diğer apartman sakinleriyle paylaşma imkanı da sunar. Herhangi bir dairede arıza çıktığında arıza takibini mobil uygulama üzerinden izleyebilir ve iş takibi yapabilirsiniz.

Neden Dijiyon Kullanmalısınız?

Her şeyin dijital ortama döküldüğü bir dönemde yaşamaktayız. Eğer buna rağmen apartman sakinlerinize karşı şeffaf olamıyorsanız mutlaka dijiyon almalısınız. Apartman sakinlerine karşı daha şeffaf olacağınız için size duyulan güven de artmış olacaktır.

Dijital platformların bir diğer avantajı ise iş yükünü azaltmaktır. Bu sayede ekibinizde çalışan kişi sayısını azaltarak masrafları azaltmış olacaksınız. Apartman genel kurul sayfa sayfa rapor hazırlamaktan ve hesap yapmaktan kurtularak her şeyi yazılıma sunabilir. Yazılım tüm tablo ve grafik değerlerini hesaplayarak raporları oluşturabilir. Apartman sakinleriyle hemen iletişim kurabilir sms veya anket gibi araçlardan yararlanabilirsiniz. Asansörlerinizin bakım rutinini takip edebilir periyodik bakıma sokabilirsiniz.

Dijiyon’ in Sundukları

Dijiyon apartman yazılım firması olarak istekleriniz doğrultusunda web sitesi oluşturabiliriz. Üstelik dijiyoni kullanmaktan vazgeçtiğiniz zaman bile verileriniz size ücretsiz olarak sunulur. Otomatik yedekleme sistemimiz sayesinde asla verileriniz kaybolmayacak veya silinmeyecektir. Mobil uygulaması sayesinde apartman genel kurul ve apartman sakinleri en kolay yöneticilik için gerekli adımları atmış olacaktır.

Dijiyon Demo

Dijiyon ücretsiz demosu ile hemen keşfedilebilen bir yazılım sistemidir. Siz de hemen formu doldurarak ücretsiz demoyu test ederek sizin için en uygun fiyatlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bazı kampanyalardan yararlanarak dijiyoni sizin için daha da uygun hale getirebilirsiniz. Yönetim banka hesabınızı anlaşmalı bankamıza taşıyarak 5 yıl ücretsiz kullanabilirsiniz. Sizin için en ayrıcalıklı ve en güvenli site yönetim yazılımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yapın