Site Apartman Aidat Takip Programı

Site Apartman Aidat Takip Programı


Bilindiği üzere günümüzde artık toplu yerleşim yerlerinde bir hayli artışlar meydana gelmiştir. Toplu yerleşim yerlerinin kalabalık olması nedeni ile apartman ve siteler belli kanunlar çerçevesinde yönetilmektedir.

Apartmanlardaki ve sitelerdeki kalabalığın artmasına bağlı olarak, yönetim de zor ve karmaşık bir hal almıştır. Ama artık, yöneticilerin işlerini kolaylaştıracak ve olara pratik çözümler sunacak yazılım ve programlar geliştirilmiştir.

Buradaki önemli nokta ise site apartman aidat programı hizmeti alacağınızda doğru firmadan destek almanızdır. Standart aidat takip programlarının yanında, site ve apartmanlar için hatta iş merkezleri, alışveriş merkezi (avm) ve sanayi siteleri için de aidat takip programları hizmeti verilmektedir. Artık aidat takiplerinizi, defter üzerinden veya eski usul Excel çizelgesi üzerinden değil, ihtiyaçlarınıza tam anlamı ile cevap verecek aidat takip programları üzerinden daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.
Site Apartman Aidat Takip Programlarının Avantajları Nelerdir?

Her işte olduğu gibi site ve apartman yönetimi işinde de profesyonel ve pratik çözümlerden yararlanmanız her açıdan daha avantajlı olacaktır. Aidat takip programı sayesinde eski usul, yorucu işlemleri ve kayıtları artık bir kenara bırakarak, daha profesyonel ve daha pratik çözümlerden faydalanmanız önerilir. Site ve apartman takip programı avantajları ise;

 • Yönetimde şeffaflık sağlar. Bu sayede gerek kiracılar ile gerek malikler ile problem yaşama olasılığınızı minimum seviyeye indirir.

 • Sitelerin / apartmanların daha profesyonel bir şekilde yönetilmesine yardımcı olur.

 • Yönetim kurulunun daha hızlı ve daha etkili karar almasına yardımcı olur.

 • Hesaplamalarda karşılaşılacak tüm yanlışları düzeltir.

 • Pratik çözümler sunar.

 • Ödemeleri banka hesabına otomatik aktarmaya yardımcı olur.

 • İşletme esası derslerine uygun aidat ödemeleri almaya yardımcı olur.

 • Tahsilat yapma işlemlerinde pratik ve kolay çözümler sağlar.

 • Sitelerin / apartmanların gelir ve giderlerini otomatik yönetme kolaylığı sunar.

 • Kredi kartı ile aidat ödeme tahsilatları yapma gibi akılcı çözümleri beraberinde getirir.

 • Aidat ödemeleri zamanı geldiğinde daire sakinlerine bunun bilgisi kısa mesaj (sms) ile iletilir.

Site Apartman Aidat Takip Programı Nasıl Kullanılır?

Aidat takip programı sayesinde, artık yöneticiler işlerini kolay ve pratik bir şekilde yaparken, bina veya site yönetiminde yaşanabilecek aksaklıklarında büyük ölçüde önüne geçilecektir. Özellikle bina yönetimi ve kat malikleri arasında şeffaflık yaşanmasını isteyen kişiler, yaptıkları tüm giderleri, daire sakinlerine daha açık bir şekilde göstermek isteyen kişiler site yönetim programını kullanabilirler.

Yorum Yapın