Site ve Apartman Yöneticiliği Programı Excel’e Alternatif Yazılım Dijiyon

Site ve Apartman Yöneticiliği Programı Excel’e Alternatif Yazılım Dijiyon


Kat mülkiyeti kanununa göre apartman ve site yöneticileri en az yılda bir kez toplanmalıdır. Toplantıda alınan tüm kararlar veya site / apartman için yapılması gereken tüm detaylar not alınmalıdır. Genel kurul toplantısı ile alınan bu kararlar, yöneticiler ve kat malikleri için bir rehber niteliği taşır.

Alınan kararlar çerçevesi içinde hareket etmek durumunda olan yöneticiler çoğunlukla kayıt tutmak ve grafik oluşturmak gibi işlemler için ücretsiz Excel kullanımı yaparlar. Ama Excel kullanılması sanıldığı kadar pratik ve sağlıklı değildir. Çünkü Excel programlarında silinme riski ve çeşitli kullanım zorluğu mevcuttur. Bu nedenle site ve apartman yöneticiliği programı excel’e alternatif yazılımlar geliştirilmiştir.modern white and blue residential building, Chisinau, Moldova


Apartman Yönetim Programı Ücretsiz

Site ve apartman yöneticileri, tüm bilgileri kaydetmek durumundadır. Toplantı sonrası kararlar, aidat bilgileri, fatura veya diğer tüm ihtiyaçları tek bir yerde toplayıp, kat maliklerine daha profesyonel hizmet sağlamak için Excel programından yararlanmaktadır.

Ama Excel kullanımı tutulan kayıtların kaybolmasına ya da belli bir düzen içine alınması gibi pek çok alanda zorlukları da beraberinde getirir. Bu nedenle apartman/ site yönetimi için özel olarak hazırlanan yazılımlardan faydalanılması daha avantajlı olacaktır.

Apartman yönetim programı ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Ama burada önemli olan hangi firmadan apartman / site yönetim programı aldığınız önemlidir. Dijiyon hem ücretsiz olarak hem de tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere sizlere site yönetim programını ücretsiz sunmaktadır. Bu sayede artık, Excel gibi takibi zor ve karmaşık programlar yerine özel yazılımlardan faydalanmanız daha avantajlı ve daha kolay olacaktır.
Dijiyon Apartman ve Site Yönetim Programının Avantajları

Excel’e alternatif olarak geliştirilmiş olan ve tüm yöneticilerin kolaylıkla kullanabileceği şekilde sunulan apartman ve site yöneticiliği programının avantajları ise;

Programın en büyük avantajı kesinlikle şeffaf olmasıdır. Yani yönetim kuruluna ve denetçilere karşı şeffaflık sağlar.
Hazır programlar içerir. Bu da denetim kurumuna her an hazır programları kolay ve zahmetsiz bir şekilde sunulacağı anlamına gelir.
Site ve apartman hesaplarının kolay devralınması veya kolay bir şekilde devredilmesini sağlar.
Yaşanabilecek hesaplama hatalarının sıfırlanmasını sağlar.
Programın en iyi yanı ise tüm verilerin bulutta olmasıdır. Dolayısı ile verilerinizi yedeklemenize gerek kalmaz. Veriler bulut programlarında yedeklendiği için kesinlikle kaybolmayacaktır.
Tüm üyeler ile daha kolay ve daha sağlıklı bir iletişim imkânı tanır.
Mobil cihazlardan, diz üstü cihazlardan, tablet veya masa üstü cihazlardan kolayca girişi yapılabilir. Bunun nedeni ise bulut tabanlı olmasıdır.
Kullanımı pratik ve kolaydır.
Artık site ve apartman yönetiminde daha pratik ve daha profesyonel bir şekilde ilerlemek isterseniz Dijiyon firmasının sizler için Excel’e alternatif olarak geliştirdiği site ve apartman yöneticiliği programını kullanabilirsiniz.


Yorum Yapın