BANKA ENTEGRASYONU

Banka hesap hareketlerinize Dijiyon'dan ulaşın. Bankanıza hesabınıza gelen aidat havaleleri Dijiyon'da muhasebeleşsin.

KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Kolay alınabilir Sanalpos imkanlarıyla daire sakinleri aidatlarını online olarak kredi kartı ile ödesin. Ödemeler otomatik Dijiyon'a işlesin.

DUYURULAR

Duyuru yayınlayın, istediğiniz sitelerin mesken panelinden sakinlerinin duyuruları görmelerini sağlayın.

RAPORLAMALAR

Geniş raporlama seçeneklerine sahip olan Dijiyon ile hem raporlarınızı alın hem yazıcı çıktılarını edinin.

GRAFİK RAPORLAMA

Gereken raporlamalar grafiklerle desteklenmiştir. Böylelikle verilerinizi daha pratik gözden geçirin. İstatistiki bilgi edinin.

MESKEN PANELİ

Dilerseniz mesken panelinden sakinleriniz sizin belirleyeceğiniz verileri görebilir ve Kredi Kartı ile Ödeme yapabilirler.

ŞİFRESİZ BORÇ GÖRÜNTÜLEME

Eğer isterseniz bu modülü açarak sakinler şifrelerini girmeden borçlarını görüntüleyebilirler. Sakinler buradan Kredi Kartı ile Ödeme yapabilirler.

KULLANICILAR

Dijiyon'u kullanacak diğer kullanıcıları tanımlayın. Onlara yetkiler verin. Dilediğiniz site ve modülleri yönetebilsinler.

SİTE YÖNETİMİ

İster yönetim firması olun, istersenizde site yönetimi olun Dijiyon tam size göre. Bir veya birden fazla siteyi dilediğiniz gibi yönetin.

ESKİ SAKİNLER

Dijiyon ile dairelerden ayrılmış malik ve sakinlerin hesapları da herzaman elinizin altında olsun.

EVRAK YÜKLEME

Gider kaydı oluştururken gider evraklarını da yükleyebilir ve istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz. Üstelik sınırsız evrak yükleyebilirsiniz.

RAPOR DÜZENLEME

Raporlarınıza başlık, logo bilgileri dahil edebilir, sayfa boyutlarınızı istediğinize göre ayarlayabilirsiniz.

EXCEL'den AKTARIM

Borçlandırma işlemlerinde Excel dosyası kullanarak otomatik sayaç endeksleri veya borç miktarlarının girişini yaptırabilirsiniz.

AVUKAT PANELİ

Avukat paneli sayesinde avukatınız icra işlemleri kendi ekranından yönetebilir. Sizin belirlediğiniz işlemleri yapabilir.

GECİKME ZAMLARI OTOMATİK

Uygulamak isterseniz gecikme zamlarınız Dijiyon'la ekstra işleme gerek kalmadan otomatik hesaplansın.

HER YERDEN ERİŞİM

Bulut teknolojisi alt yapısı kullanması ve her cihazda uyumlu çalışması sebebiyle ister telefon, ister tablet, isterseniz de bilgisayarınızdan anında ulaşın.

İŞLETME PROJESİ

Birkaç adımda tüm sakinlere işletme projeleri oluşsun. Tek tek proje evrakı hazırlamanıza gerek kalmasın.

İCRA TAKİP

Borç ödemesini yapmayanları listeleyip icaraya verin, avukat atayın, gecikme zamlarını durdurun ve bunların takibini yapın.

ORTAK GİDERLERİ YÖNETİN

Sıcak Su, Elektrik, Doğalgaz gibi ortak kullanılan giderleri endekslerine göre paylaştırın. Bunları tek tuşla borçlarına tahakkuk ettirin.

ARIZA TAKİP

Sitelerin arızalarını takip edin, arıza giderici firma ve teknik personel atayın. Arıza masraflarını girin. Arıza gidericilere özel panelle iş takibini hızlandırın.

EMANET HESAPLAR

Kişilere özel emanet hesaplar sayesinde dilerseniz fazla ödemeleri ayrı bir hesapta tutun. Raporlarını alın.

KASALAR GELİR GİDER

İster yönetiminizin, isterenizde her bir sitenin ayrı ayrı kasalarını tutun. Site gelir, gider, borç, alacak hesaplarını ayrıca tuttun. Bilanço oluşturun.

CARİ HESAPLAR

Çalıştığınız firmalar veya şahıslarla olan finansal hesaplarınızı ayrı bir modül olarak cari hesap altında tutun. Cari ile ilgili olan borç, alacak, hareket raporlarını alın.

WEB SİTESİ

Dilerseniz dijiyon altyapısında hazır bulunan web sitesi paketini edinin. Böylelikle uygun fiyata, yönetilebilir ve profesyonel tasarıma sahip bir web siteniz olsun.

KARAR DEFTERİ

Sitelerinizde alınan kararları her site için ayrı ayrı tutun. Site sakinleri mesken panelinden alınan kararları görüntüleyebilsinler.

DEMİRBAŞLAR

Sitenizdeki demirbaşları her site için ayrı ayrı tutun. Adet, tutar gibi bilgilerini girin. Site sakinleri mesken panelinden alınan kararları görüntüleyebilsinler.

TOPLU E-POSTA

Belirlediğiniz kriterlerdeki sakinlere borç durumlarını veya herhangi bir bilgilendirmeyi ücretsiz olarak e-posta ile gönderin.

TOPLU SMS

Belirlediğiniz kriterlerdeki sakinlere borç durumlarını veya herhangi bir bilgilendirmeyi sms ile gönderin.

 X