0850 840 36 48

Sorularınız için bizi arayabilirsiniz

Profesyonel bina yönetimi yapan firmalar ve apartman, site yönetimleri için tasarlanmıştır. Yönetim işini yapan herkes kullanabilir.

Tek hesap içinden dilediğiniz kadar siteyi programdan yönetebilirsiniz. Site sınırlaması yoktur.

Her ay borçlandırma yapmanıza gerek yok. Dijiyonda borçları istediğiniz kadar ay için tek işlemle tahakkuk ettirebileceğiniz gibi, borçlandırma emri vererek her ay otomatik borçlandırma da yaptırabilirsiniz.

Kurulum yapmanıza gerek yok. İnternet bağlantınızın olduğu her cihazdan Dijiyon hesabınıza ulaşabilirsiniz.

Bilgilerinizin gizliliğine, güvenliğine ve bütünlüğüne önem veriyoruz. Bu yüzden bulut teknolojisi alt yapısı kullanıyoruz ve düzenli yedekler alıyoruz.
Kişisel bilgilerinizin korunması hakkındaki 6698 kanun esaslarını okumanızı tavsiye ederiz.

Dijiyon kullanmaktan vazgeçerseniz verileriniz size dışa aktarım yöntemi ile dosyalar halinde verilir. Bu sizin en doğal hakkınızdır ve herhangi bir ücret talep edilmez.

Evet. Sizin izin verdiğiniz modülleri sakin ve malikleriniz internet bağlantısı olan her cihazdan görüntüleyebilir.

Aidat tahsilatları için sanal pos hizmetini firmanız veya konut sitesi yönetimi adına alabilirsiniz. Dolayısıyla aidat tahsilatları firma veya konut sitesi yönetimi hesabına yatmaktadır. Dijiyon bu konuda sadece yazılım hizmeti sunmaktadır.

Evet. Başlangıç verilerinizi biz sizin için excel'den yüklüyoruz.

Evet. Dilediğiniz kriterlerde filtreleme yaparak SMS ve E-Posta gönderebilirsiniz.

Hayır. Mobil uygulamalarımız ücretsizdir. Size özel uygulama (uygulama mağazalarında sizin site/firma adınız ve logonuz ile size ait olarak görülen uygulama ) talebinde bulunursanız bunun için ek ücret talep etmekteyiz.

0850 540 36 48