Dijiyon'ü Tercih Etmeniz İçin Çok Neden Var!

Dijiyon Apartman ve Site Yönetim Özelliklerinden Bazıları

ONLINE BANKA ENTEGRASYONU

Tüm bankalardaki hesap hareketlerinizi otomatik olarak alabilirsiniz. Hesabınıza gelen ödeme ve giderlerinizi otomatik işlenmesini / muhasebeleştirilmesini sağlayabilir ve bu sayede operasyonel yükten kurtulabilirsiniz.

GECİKME ZAMLARI OTOMATİK

Sakinlere uygulamak isterseniz vade günü tanımlayabilir ve dilerseniz vade sonrası uygulanacak gecikme zamlarınızı otomatik yansıtabilirsiniz.

KREDİ KARTI İLE TAKSİTLİ ÖDEME

Site ve apartman sakinleri internet ve mobil uygulama üzerinden tüm borç bilgilerini ve detayını görebilir ve dilerse kredi kartı ile tek çekim yada taksitli olarak ödemesini gerçekleştirebilmektedir. Yapılan ödemeler otomatik olarak işlenmekte ve banka hesabına aktarılmaktadır.

SİSTEME HER YERDEN ERİŞİM

Sisteme tüm cihazlara uyumlu olarak ister telefon, ister tablet, isterseniz de bilgisayarınızdan anında erişim sağlayabilirsiniz.

DUYURULAR

Duyuru yayınlayın, istediğiniz sitelerin mesken panelinden sakinlerinin duyuruları görmelerini sağlayın.

İŞLETME PROJESİ

Birkaç adımda tüm sakinlere işletme projeleri oluşsun. Tek tek proje evrakı hazırlamanıza gerek kalmasın.

RAPORLAMALAR

Geniş raporlama seçeneklerine sahip olan Dijiyon ile hem raporlarınızı alın hem yazıcı çıktılarını edinin.

İCRA TAKİP

Borç ödemesini yapmayanları listeleyip icaraya verin, avukat atayın, gecikme zamlarını durdurun ve bunların takibini yapın.

GRAFİK RAPORLAMA

Gereken raporlamalar grafiklerle desteklenmiştir. Böylelikle verilerinizi daha pratik gözden geçirin. İstatiki bilgi edinin.

ORTAK GİDERLERİ YÖNETİN

Su, Elektrik, Doğalgaz gibi ortak giderleri endekslerine göre paylaştırın. Bunları tek tuşla tahakkuk ettirin.

MESKEN PANELİ

Dilerseniz mesken panelinden sakinleriniz sizin belirleyeceğiniz verileri görebilir ve Kredi Kartı ile Ödeme yapabilirler.

MESKENLER İÇİN MOBİL UYGULAMA

Site malik, sakinleriniz mobil uygulama üzerinden güncel borç bilgisini, geçmiş hareketlerini, arıza kaydı, yöneticiye yazma, finansal durum, icra dosyası, site iban bilgilerini vs. görebilirler.

PLAKA OKUMA SİSTEMLERİ İLE ONLİNE ENTEGRE YAZILIM DESTEĞİ

Yönetim olarak çalıştığınız plaka okuma sistemleri ile online entegrasyon yazılım desteğini ücretsiz sunuyoruz.

KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ İLE ONLİNE ENTEGRASYON YAZILIM DESTEĞİ

Yönetim olarak çalıştığınız kart ya da kartlı geçiş sistemleriniz ile ücretsiz online entegre oluyoruz.

ARIZA TAKİP

Sitelerin arızalarını takip edin, arıza giderici firma ve teknik personel atayın. Arıza masraflarını girin. Arıza gidericilere özel panelle iş takibini hızlandırın.

SİZE ÖZEL YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

Yönetim olarak çalıştığınız size özel çözümleriniz varsa yazılıma taşıyoruz, ücretsiz entegre oluyoruz.

ŞİFRESİZ BORÇ GÖRÜNTÜLEME

Eğer isterseniz bu modülü açarak sakinler şifrelerini girmeden borçlarını görüntüleyebilirler.

KULLANICILAR

Dijiyon'u kullanacak diğer kullanıcıları tanımlayın. Onlara yetkiler verin. Dilediğiniz site ve modülleri yönetebilsinler.

Siz de Demo ile Hemen Ücretsiz Keşfedin!

KASALAR GELİR GİDER

İster yönetiminizin, isterenizde her bir sitenin ayrı ayrı kasalarını tutun. Bilanço oluşturun.

SİTE YÖNETİMİ

İster yönetim firması olun, istersenizde site yönetimi olun Dijiyon tam size göre. Bir veya birden fazla siteyi dilediğiniz gibi yönetin.

CARİ HESAPLAR

Çalıştığınız firmalar veya şahıslarla olan finansal hesaplarınızı ayrı bir modül olarak cari hesap altında tutun. Cari ile ilgili olan borç, alacak, hareket raporlarını alın.

ESKİ SAKİNLER & VERİLER

Dijiyon ile dairelerden ayrılmış malik ve sakinlerin hesaplarını görebilir, dilediğiniz zaman verilerine ulaşabilirsiniz.

SİTENİZE ÖZEL WEB SİTESİ

Dilerseniz Dijiyon altyapısında hazır bulunan web sitesi paketi ile sitenize özel web sitesi ücretsiz oluşturabilirsiniz.

EVRAK YÜKLEME & YEDEKLEME

Gider kaydı oluştururken gider evraklarını / faturalarını yükleyebilir ve istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz yönetime yada site sakinlerine ibraz edebilirsiniz. Ayrıca bu sayede önemli evraklarınızı sistemde yedekleyebilirsiniz.

KARAR DEFTERİ

Sitenizde alınan kararları sisteme yükleyebilir. Site sakinlerine mesken panelinden ve mobil uygulamadan ilan edebilir, bilgilendirme yapabilirsiniz.

SİZE RAPOR DÜZENLEME

Raporlarınıza yönetiminize özel başlık ve logo bilgileri dahil edebilir, sayfa boyutlarınızı istediğinize göre ayarlayabilirsiniz.

DEMİRBAŞLAR

Sitenizdeki demirbaşları tanımlayabilir, Adet, tutar gibi bilgilerini girebilir ve takibini yapabilirsiniz.

EXCEL'den KOLAY VERİ AKTARIMI

Borçlandırma işlemlerinde Excel dosyası kullanarak otomatik sayaç endeksleri veya borç miktarlarının girişini yaptırabilirsiniz.

ENTEGRE TOPLU E-POSTA GÖNDERME

Belirlediğiniz kriterlerdeki sakinlere borç durumlarını veya herhangi bir bilgilendirmeyi ücretsiz olarak e-posta ile gönderin.

ARIZA TAKİP

Sitelerin arızalarını takip edin, arıza giderici firma ve teknik personel atayın. Arıza masraflarını girin. Arıza gidericilere özel panelle iş takibini hızlandırın.

AVUKAT PANELİ

Avukat paneli sayesinde avukatınız icra işlemleri kendi ekranından yönetebilir. Sizin belirlediğiniz işlemleri yapabilir. İcraya düşmüş Site sakinleri ise internet ve mobil uygulama üzerinden anlaşmalı avukat bilgilerini otomatik görebilmektedir.

ENTEGRE TOPLU SMS GÖNDERME

Belirlediğiniz kriterlerdeki sakinlere borç durumlarını veya herhangi bir bilgilendirmeyi kolayca SMS ile gönderebilirsiniz.

ÜCRETSİZ VERİ AKTARIMI

Dijiyon’u kullanmaktan vazgeçersiniz verilerinizin size ücretsiz olarak sunulur.