Kampanya Detayı ve Katılım Koşulları

Başvuru Yapın

Anlaşmalı Banka Kampanyamız

Kampanya, 1 Ocak 2021 – 01 Ocak 2025 tarihleri arasında hesaplarını Anlaşmalı Bankamıza taşıyan ve tüm nakit akışlarını (minimum 50.000₺) bu hesaplar üzerinden gerçekleştiren apartman/site yönetimleri, 24 yada 60 ay ücretsiz Dijiyon üyeliğinden faydalanmaktadır.

• Apartman ve site yönetimi olarak açılacak hesaplara ve personellerinize masrafsızlık tanımı yapılacak olup herhangi bir bedel alınmayacaktır. ( eft ücreti, hesap işletim ücreti vs. )

• Dijiyon’e yeni çalışmaya başlayacak yönetimler için eski verilerini kolayca aktarabilmekte ve veri aktarımlarınız için ücretsiz destek verilmektedir.
• Dijiyon’e yeni çalışmaya başlayacak yönetimlere mesken sahiplerine 1 adet bilgilendirme SMS’i ve her ay 1 adet borç bilgilendirme SMS ve maili ücretsiz olarak atılacaktır. Bu işlemler için hiçbir bedel talep edilmeyecektir.
• Apartman ve site yönetimlerin sakinlerine banka iban numarasının bilgilendirilmesi her ay 1 defa olmak üzere toplam 3 ay boyunca bilgilendirme SMS’i ücretsiz olarak Dijiyon tarafından atılacaktır. Talep eden yönetimler için bilgilendirme broşürü ve Dijiyon çağrı merkezi üzerinden sakinlere bilgilendirme aramasını ücretsiz olarak yapılacaktır.
• Kampanyadan faydalanmak isteyen yönetimlerin yukarıda belirtilen başvuru formunu doldurması gerekmektedir. Başvurunuza en kısa sürede iletişime geçerek kampanya ile ilgili bilgilendirmeyi yapılarak işleme alınacaktır.
• Kampanyadan yararlanmak isteyen apartman/site yönetimleri anlaşmalı bankamız ile sözleşme imzalaması gerekmektedir. Bunun için en yakın şube adresinize ziyaretinize gelecektir. Apartman veya site yönetim olarak karar defterine karar almanız, yetkili kimlik fotokopisi ve imza beyanlarının/sirkülerinin hazırda bulunması gerekmektedir.
• Anlaşmalı banka ile imzalanan Kampanya Sözleşmesi’ni Dijiyon’e iletilmesi ve açılan hesaba ödemelerin yapılmaya başlamasına takiben kampanya geçerli olacaktır.
• Apartman ve Site Yönetimi olarak Dijiyon ile 5 yıla kadar ücretsiz kullanım sözleşmesi yapılacaktır.
• Ücretsiz kullanım Dijiyon Apartman ve Site Yönetimi olarak, kampanyanın onaylanması itibariyle banka operasyonlarını beklemeden hemen kullanmaya başlayabilir.
• Kullanıcılar, kampanyaya katılarak kampanya koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.
• Dijiyon ve anlaşmalı banka önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme ve katılım koşullarını değiştirme haklarını saklı tutar. Böyle bir durumda yeni koşullar Dijiyon yönetim panelinizden duyurulacaktır.

İhtiyaç duyulacak yönetim evrakları;
1. Yönetim olarak anlaşmalı banka ile çalışılması konusunda karar alınması ve bu kararın fotokopisi
2. Yetkililerin imza sirküleri/beyanları
3. Yetkili kimlik fotokopileri

Başvuru Yapın